Przestrzenie wspólne
jak przestrzeń wpływa
na dobre sąsiedztwo?
 
 
sobota
14 marca
12:00 - 14:00
 

 

Jak realizować zamierzony cel? 

Od czego zacząć? 

Jak planować?

Jak wykreować pomysł na działanie?

Co zrobić wtedy, gdy czujesz chęć rozpoczęcia społecznych działań, ale nie masz na nie koncepcji?

 

Im dłużej o tym myślisz, tym większą odczuwasz pustkę w swojej głowie? A może towarzyszy ci chaos? Z drugiej strony możesz mieć wiele pomysłów i nie potrafić wybrać z nich upragnionego celu? Jak go rozpoznać? Jak zobaczyć czy cel jest realny? Czy jego realizacja będzie dawała ci spełnienie i radość? Jak zdawać sobie sprawę z tego, co jest dla ciebie ważne i ma dla ciebie znaczenie? Co możesz zrobić, aby tzw. słomiany zapal zastąpić realną motywacją do działania?  Przyjdź na warsztat jeśli pragniesz wyjść z pułapki wykonywania mniej lub bardziej ciekawych zadań, które dają ci spełnienie tylko na chwilę i w twoim odczuciu do niczego cię nie prowadzą. 

W trakcie 4 poniedziałkowych spotkań przejdziemy drogę koncepcji i planowania realizacji własnych planów i marzeń.  Będziesz mógł zobaczyć u siebie to, co może pomagać ci w efektywnym działaniu oraz przekonać się jakie twoje cechy będą ci przeszkadzać. Nauczysz się radzić sobie ze swoimi słabościami. Przećwiczysz umiejętności, które pomogą ci z sukcesem realizować swoje plany i zamierzenia. Będziesz mieć okazję na rozpoznanie swoich marzeń, wartości oraz celów, które pragniesz osiągnąć. Dowiesz się jak możesz je realizować, pomimo różnych swoich ograniczeń. Warsztaty będą okazją do pozbycia się lęku przed realizacją wymarzonych celów. Będziesz mógł zdobyć umiejętności radzenia sobie z trudnościami wewnętrznymi jak i zewnętrznymi, które blokują twój potencjał. Pomyślimy o tym, jak możesz wykorzystywać zarówno swoje mocne, jak i słabe strony projektując i realizując różne działania.  Być może właśnie teraz jest dobry moment na to, aby na chwilę się zatrzymać i pomyśleć o tym, jak i dlaczego pragniesz realizować różne działania.
 
_____________________________________________________
Zajęcia rozwojowe w poniedziałki w Towarzystwie Sąsiedzkim poprowadzi dla Was Ilona Przeciszewska, która zajmuje się szkoleniami rozwoju osobistego, prowadzi sesje coachingowe, ale też zajęcia ruchowe. Z wykształcenia jest psycholożką.
 
_____________________________________________________
Zajęcia są bezpłatne ale obowiązują zapisy: 
warsztaty@towarzystwosasiedzkie.pl

Doznaj

Projekt TOWARZYSTWO SĄSIEDZKIE jest finansowany
przez Miasto stołeczne Warszawę w ramach realizacji
zadania publicznego "Towarzystwo Sąsiedzkie – cykl działań sąsiedzkich wspierających rozwój społeczności lokalnych
w Warszawie"