Sieć
jak realizować
działania sąsiedzkie
online?

Wszyscy zastanawiamy się jak kontynuować nasze sąsiedzkie działania, czy
i jak przenieść je do internetu, z jakich narzędzi korzystać i jak się w tym wszystkim nie zgubić. Zdajemy sobie sprawę, że wszyscy trochę błądzimy
w tej nowej rzeczywistości, dlatego proponujemy Wam spotkanie z
Fundacja Cyfrowi Tubylcy, którzy pomogą nam znaleźć właściwe rozwiązania!

__________________________________

Fundacja Cyfrowi Tubylcy to projekt, którego misją jest wspieranie przedsięwzięć realizujących ważne cele społeczne oraz podmiotów niekomercyjnych w zakresie marketingu i komunikacji. Przedstawiciele organizacji pozarządowych uzyskają pomoc i niezbędną wiedzę, by informacje o ich działaniach docierały do jak najszerszego grona odbiorców.

__________________________________

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wykorzystać narzędzia internetowe do realizacji działań sąsiedzkich, zapraszamy do dołączenia do stworzonej w tym celu grupy facebookowe, na której 27 kwietnia zorganizujemy spotkanie online
Cyfrowy Tubylec - Marcin Żukowski.

Link do grupy:

Działaj