środa
27 maja
18:00


Sąsiedzkie rozmowy międzymiastowe - czyli spotkanie na temat dobrych praktyk sąsiedzkich, o systemach i planach wsparcia społeczności lokalnych z różnych części Polski. Zaprosiliśmy przedstawicieli instytucji, organizacji i inicjatyw, które podobnie jak Towarzystwo Sąsiedzkie wspierają lokalne społeczności w działaniach oddolnych, do rozmowy o dobrych praktykach, planach i własnych doświadczeniach sąsiedzkich. W ramach spotkania chcemy sprawdzić, jakie modele wsparciawspólnot lokalnych działają w Polsce i jakie są plany na ich rozwój. Zastanowimy się też, jak owe działania funkcjonują w czasie pandemii i czy te wszystkie zawirowania wpłyną na nasze dalsze oddolne aktywności.

 

Jeśli chcecie uczestniczyć w spotkaniu, jako przedstawiciel organizacji, instytucji czy projektu wspierającego rozwój społeczności lokalnych i opowiedzieć o swoich doświadczeniach - zgłoście się do nas, pisząc na  kontakt@towarzystwosasiedzkie.pl

Spotkanie będzie emitowane na profilu facebookowym Towarzystwo Sąsiedzkie dla wszystkich chętnych wysłuchać rozmowy.

 

Rozmowy o sąsiedztwie - spotkanie

06 maja 2020

Projekt TOWARZYSTWO SĄSIEDZKIE jest finansowany przez Miasto stołeczne Warszawę w ramach realizacji zadania publicznego "Towarzystwo Sąsiedzkie – cykl działań sąsiedzkich wspierających rozwój społeczności lokalnych w Warszawie"