Punkt informacyjny
konsultacje

 
 
chwilowo tylko zdalnie!
od poniedziałku do piątku
10:00 - 18:00
 
 

Jeśli chciałbyś z nami skonsultować swoje pomysły na działania lokalne, chciałbyś zrobić coś dla swojej okolicy, ale nie wiesz jak – przyjdź na otwarte konsultacje. Poradzimy!
 

kontakt@towarzystwosasiedzkie.pl

+48 698 638 086

 

 

 

 


czyli o tym, jak komunikować
językiem korzyści w sposób dostępny i czytelny projekty dla mieszkańców

 


Konsultacje indywidualne / zespołowe (termin ustalany indywidualnie)

 

W trakcie warsztatu popracujemy na umiejętnościami w sferze kontaktowania się i współpracy z innymi osobami. Poznamy znaczenie poprawnej komunikacji we wspólnym wykonywaniu różnych zadań. Będziemy budować świadomość zarówno swoich zasobów, jak również ograniczeń w porozumiewaniu się oraz pomyślimy na tym, jak możemy jedne i drugie wykorzystać przy realizacji wspólnego zadania.

Mamy masę pomysłów, chcemy je zrealizować, ale jak je opisać i zaplanować, aby trafiły do potencjalnego odbiorcy?

Z jakich, bezpłatnych narzędzi, skorzystać, aby wspomóc i uatrakcyjnić promocję działania?

Jak planować dystrybucję materiałów, aby trafić do odpowiedniej grupy docelowej?

W ramach konsultacji jeden do jednego, będzie można się poradzić eksperta, poddać pomysł kreatywnej krytyce. A może wspólnie zaprojektować ankietę ewaluacyjną? Poradzić się, zapytać i przedyskutować lub upewnić się o obranym kierunku.Konsultacja mentoringowa to 90 minut. Przed konsultacją wypełniamy krótką ankietę o potrzebach względem spotkania.

 

Zapisy: kontakt@towarzystwosasiedzkie.pl

 

Poradnik Sąsiedzki

Taki fajny projekt

Projekt TOWARZYSTWO SĄSIEDZKIE jest finansowany przez Miasto stołeczne Warszawę w ramach realizacji zadania publicznego "Towarzystwo Sąsiedzkie – cykl działań sąsiedzkich wspierających rozwój społeczności lokalnych w Warszawie"