Nasze
podwórko
jak badać
mikro-tożsamość
podwórka?
 
 
 
czwartek
23 kwietnia
17:30 - 19:30
zajęcia online (przez aplikację ZOOM)
 
 

Podczas warsztatu poznacie narzędzia diagnozy partycypacyjnej, w których mogą
w wziąć udział i dorośli, i dzieciaki. Dowiecie się, o co zadbać zbierając wspomnienia mieszkańców o ich podwórku i co można z nimi zrobić. Pokażemy Wam także, jak zachęcić małą społeczność do projektu podwórkowego, którego efektem ma być zmiana wyglądu ich najbliższej przestrzeni i zobaczycie kilka inspiracji.

 

______________________________________

Zajęcia poprowadzi dla Was Ewelina Bartosik - antropolożka, absolwentka szkoły trenerów STOP i szkoły dramy stosowanej I stopnia (Stop-Klatka). Od 2011 roku związana z III sektorem jako koordynatorka, animatorka oraz ekspertka wspierająca dorosłych mieszkańców i grupy młodzieżowe w inicjowaniu i prowadzeniu własnych działań. Od pięciu lat pracuje jako pedagożka ulicy, współpracuje także z nauczycielami. Przez dwa lata pełniła funkcję animatorki rewitalizacji na Pradze-Południe (Biuro Kultury oraz Biuro Architektury i Planowania Przestrzennego).
Z dzielnicą jest związana od kilku lat jako lokalna aktywistka.

 

______________________________________

Zajęcia są bezpłatne ale obowiązują zapisy: 
warsztaty@towarzystwosasiedzkie.pl

Działaj

Projekt TOWARZYSTWO SĄSIEDZKIE jest finansowany przez Miasto stołeczne Warszawę w ramach realizacji zadania publicznego "Towarzystwo Sąsiedzkie – cykl działań sąsiedzkich wspierających rozwój społeczności lokalnych w Warszawie"