Szkolenia

Działania

Projekt TOWARZYSTWO SĄSIEDZKIE jest finansowany
przez Miasto stołeczne Warszawę w ramach realizacji
zadania publicznego "Towarzystwo Sąsiedzkie – cykl działań sąsiedzkich wspierających rozwój społeczności lokalnych
w Warszawie"

Zapisz się!

Akademia Sąsiedzka
Warsztaty z Pracownią Etnograficzną

Aleje Jerozolimskie 117

Sztuka i animacja
z trudną młodzieżą

Pierwszą część spotkania po krótkiej integracji poświęcimy na zebranie caseów dotyczących współpracy uczestników warsztatu z młodzieżą. Zbierzemy: opis inicjatywy, liczbę odbiorców, zasoby, to co poszło ok, oraz to co się nie udało. Na podstawie przedstawionych przykładów zmapujemy punkty zapalne w działaniach z młodzieżą, a w trakcie dyskusji na forum wspólnie poszukamy najlepszych rozwiązań.

Na warsztaty obowiązują zapisy!

Prowadzenie:
Stowarzyszenie Pracownia

Etnograficzna

Stowarzyszenie Pracownia Etnograficzna to organizacja pozarządowa skupiająca przede wszystkim etnografów i antropologów kultury. Obszarem naszych zainteresowań jest zarówno tradycyjna kultura ludowa, jak i współczesność.

Poradnik Sąsiedzki

Otwarty punkt informacyjny i konsultacyjny, którego celem jest rozwijanie wszechstronnego wsparcia i poradnictwa dla inicjatyw społecznych i obywatelskich.Na konsultacje można zapisywać się w siedzibie Towarzystwa Sąsiedzkiego, telefonicznie lub przez stronę internetową (wysyłając zgłoszenie mailowe).

Masz pomysł na działanie ale nie wiesz jak je zrealizować? Chciałbyś zabrać głos w ważnej dla Ciebie sprawie, ale nie wiesz gdzie możesz zgłosić uwagę? Chciałbyś zgłosić siędo naszego konkursu, ale nie wiesz jak wypełnić wniosek? Skorzystaj z Poradnika Sąsiedzkiego! Przyjdź, napisz, zadzwoń!

Towarzystwo Sąsiedzkie
Aleje Jerozolimskie 117