piątki
8, 15, 22, 29 maja
16:00 - 18:00
 
Aktualna sytuacja zaskoczyła nas wszystkich, pokrzyżowała wiele planów i unieruchomiła nas w domach. Nasze plany na sąsiedzkie działania odłożyliśmy na bok, a zamiast tego śledzimy wiadomości, które skutecznie rozpraszają naszą uwagę i zniechęcają do podejmowania inicjatyw, których sens i efekty stają się niepewne. Kryzys to sytuacja pewnego rodzaju destabilizacji naszego dotychczasowego funkcjonowania w świecie. Obejmuje on najczęściej zmiany, które możemy określić jako znaczące, nagłe i nieprzewidywalne. Potrzebujemy wówczas poradzić sobie z dużym naporem nieprzyjemnych uczuć, które targają naszym wnętrzem i nie pozwalają na rozsądne kierowanie swoimi działaniami.
 
Chcemy Was wesprzeć w tych niesprzyjających okolicznościach i pomóc poradzić sobie z dopadającym nas samych kryzysem. Podczas warsztatów, zastanowimy się jak walczyć z przeciwnościami losu i znaleźć w sobie motywację do działania. Jak ułatwić sobie realizację własnych celów. Jak skupić swoją uwagę na zadaniu, zamiast na wszystkim innym, co lubi nas rozpraszać w naszym #homeoffice.
 

Zajęcia rozwojowe w Towarzystwie Sąsiedzkim poprowadzi dla Was Ilona Przeciszewska, która zajmuje się szkoleniami rozwoju osobistego, prowadzi sesje coachingowe, ale też zajęcia ruchowe. Z wykształcenia jest psycholożką.

 


Zajęcia są bezpłatne ale obowiązują zapisy: warsztaty@towarzystwosasiedzkie.pl

 

 

 

 

Jak działać w kryzysie

06 maja 2020

Projekt TOWARZYSTWO SĄSIEDZKIE jest finansowany przez Miasto stołeczne Warszawę w ramach realizacji zadania publicznego "Towarzystwo Sąsiedzkie – cykl działań sąsiedzkich wspierających rozwój społeczności lokalnych w Warszawie"