Gimnastyka dla Mieszkańców

kwiecień 2019

Urząd Dzielnicy Targówek zaprasza do udziału w zajęciach “Gimnastyka dla Mieszkańców”. Zajęcia są bezpłatne, realizowane w ramach budżetu partycypacyjnego 2019. W kwietniu ćwiczenia odbywać się będą w soboty i środy w 4 lokalizacjach. 

Urząd Dzielnicy Targówek zaprasza na zajęcia również rodziców z dziećmi, dla których będą zorganizowane gry i zabawy. Wszystkie treningi w ramach projektu “Gimnastyka dla Mieszkańców” są prowadzone przez profesjonalnych instruktorów.

 

Zajęcia dla panów – w każdą sobotę kwietnia od 17:00 do 18:30 w sali gimnastycznej OSiR Targówek przy ul. Łabiszyńskiej 20

 

ZUMBA – w każdą sobotę kwietnia od 16:00 do 17:30 w Szkole Podstawowej nr 84 przy ul. Radzymińskiej 227

 

STRETCHING – w każdą sobotę kwietnia od 18:00 do 19:30 w Szkole Podstawowej nr 58 przy ul. Mieszka I 7

 

Senior – ZDROWY KRĘGOSŁUP – w każdą środę kwietnia od 18:00 do 18:45 i 18:45 do 19:30 w sali w Klubie “Podgrodzie” przy ul. Krasnobrodzkiej 11

Śniadanie ze Spółdzielnią Kultury

26 kwietnia 2019

Zodiak Warszawski Pawilon Architektury

10.30-12.30

Ciekawe wydarzenia

Baza wiedzy

Ciężko zorientować się w ogromie wydarzeń Warszawskich, spróbujemy wyłapać te najciekawsze dotyczące działań lokalnych i gromadzić je w tej zakładce!

 

 

Zapraszamy na kolejne, inspirujące i sieciujące śniadanie w Dobrym Towarzystwie ze Spółdzielnią Kultury. Tym razem widzimy się 26 kwietnia w Zodiaku Warszawskim Pawilonie Architektury, w godzinach 10.30-12.30.

Tematem przewodnim śniadania będzie budowanie poczucia współodpowiedzialności za przestrzeń wspólną. Inspirować będzie nas Anna Brzezińska-Czerska animatorka kultury z wykształcenia i zamiłowania. Realizatorka projektów społecznych, głównie z obszaru kultury. Od kilku lat zawodowo związana z m.st. Warszawy, gdzie współtworzyła od podstaw m.in. kampanię społeczną „Dzielnica Wisła”, której celem jest zachęta mieszkańców do wzięcia odpowiedzialności za wspólną przestrzeń. Na co dzień pracuje w Zodiaku.

W ramach śniadania zapraszamy również na oprowadzanie po wystawie: Future Living. Duńskie miasta przyszłości.

 

Wstęp na wydarzenie jest wolny, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy do 17 kwietnia pod adresem: greta@dorozkarnia.pl

 

Uwaga! Pierwszeństwo zapisów mają osoby, które dzielą się zasobami w Spółdzielni Kultury.

 

Spółdzielnia Kultury powstała z inicjatywy dzielnicowych domów kultury, realizowana jest przez Warszawski Program Edukacji Kulturalnej i Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy.

Projekt TOWARZYSTWO SĄSIEDZKIE jest finansowany
przez Miasto stołeczne Warszawę w ramach realizacji
zadania publicznego "Towarzystwo Sąsiedzkie – cykl działań sąsiedzkich wspierających rozwój społeczności lokalnych
w Warszawie"